Volejbalový Jihostroj hladce prohrál v Lize mistrů v Innsbrucku

Volejbalisté Českých Budějovic prohráli i druhé utkání v základní skupině Ligy mistrů. V Innsbrucku podlehli domácímu týmu 0:3 na sety. Nedařilo se ani dalším dvěma mužstvům v Poháru CEV. Celky Brna i Liberce neuspěly ani v odvetách první kola a ze soutěže vypadly.

Volejbal

Volejbal | Foto: Viktor Šulc

Jihostroj na svého soupeře nestačil a rozdíl mezi oběma týmy se po pro domácí úspěšném prvním setu začal ještě prohlubovat.

Hlavně smeče Koraimanna s Da Silvou dělaly jihočeskému týmu problémy, společně tito dva hráči nasbírali 31 bodů.

Pro České Budějovice to je druhá porážka v soutěži, kde je ještě premiérově čekají Antverpy. Ty sice zvládly porazit v úvodním duelu právě Innsbruck, tentokrát ale podlehly Belchatówu 0:3 na sety, když se ani v jednom setu nedostaly přes 18 bodů.

Innsbruck - České Budějovice 3:0 (22, 19, 14)
Rozhodčí: Partiainen (Fin.), Kellenberger (Něm.). Čas: 77 min. Diváci: 1850.
Sestava a body Č. Budějovic: Habr 3, Kriško 9, Kuliha 11, Šulista 6, Mach 5, Sobotka 5, libero Hupka - Michálek 1, Zapletal 5, Pleva. Trenér: Svoboda.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít