Ani senzibil nepřivedl policisty na stopu Terezky

Ani deset dní po záhadném zmizení pětileté Terezky Čermákové z Kladna nemá policie žádnou vážnější stopu, která by jí pomohla dívku nalézt. Prověřuje proto i každou informaci pocházející od široké veřejnosti. V noci na pátek se do hledání zapojil i senzibil, který se policii sám přihlásil. Blíže k cíli ji ale nepřivedl.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté po třech dnech čekání také konečně mohli vyslechnout Terezčinu matku, která leží v nemocnici po úterním pokusu o sebevraždu. S Helenou Čermákovou čtvrt hodiny hovořil kriminalista a poté následoval hodinový výslech v režii policejního psychologa. Podle kriminalisty Milana Řečínského se však nic nového nedozvěděli.

Podle zpravodaje Radiožurnálu Ladislava Pavlíka policisté stále doufají, že je dívka naživu. V minulých dnech do pátrání zapojili speciální policejní složky, včetně vrtulníku, psovodů a potápěčů. Těm se podařilo alespoň přesně vymezit lokality, kde Terezka rozhodně nemůže být. I nadále proto podle nich trvá vysoká naděje, že se dívku podaří nalézt.

Ladislav Pavlík, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme