Ani senzibil nepřivedl policisty na stopu Terezky

Ani deset dní po záhadném zmizení pětileté Terezky Čermákové z Kladna nemá policie žádnou vážnější stopu, která by jí pomohla dívku nalézt. Prověřuje proto i každou informaci pocházející od široké veřejnosti. V noci na pátek se do hledání zapojil i senzibil, který se policii sám přihlásil. Blíže k cíli ji ale nepřivedl.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté po třech dnech čekání také konečně mohli vyslechnout Terezčinu matku, která leží v nemocnici po úterním pokusu o sebevraždu. S Helenou Čermákovou čtvrt hodiny hovořil kriminalista a poté následoval hodinový výslech v režii policejního psychologa. Podle kriminalisty Milana Řečínského se však nic nového nedozvěděli.

Podle zpravodaje Radiožurnálu Ladislava Pavlíka policisté stále doufají, že je dívka naživu. V minulých dnech do pátrání zapojili speciální policejní složky, včetně vrtulníku, psovodů a potápěčů. Těm se podařilo alespoň přesně vymezit lokality, kde Terezka rozhodně nemůže být. I nadále proto podle nich trvá vysoká naděje, že se dívku podaří nalézt.

Ladislav Pavlík, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme