Jiří Paroubek prohrál soutěž o předsednictví pražské organizace ČSSD

Pražští sociální demokraté si dnes odpoledne vybrali za nového šéfa Petra Hulinského. Náměstek pražského primátora porazil ve volbách ministra pro místní rozvoj Jiřího Paroubka.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Paroubek | Foto: Stanislav Peška

Pražské sociální demokraty povede Petr Hulinský. Náměstek primátora hlavního města porazil ve volbách ministra pro místní rozvoj Jiřího Paroubka, kterého dopoledne podpořil premiér a úřadující šéf ČSSD Stanislav Gross. Hulinský vystřídá ve funkci ministryni školství Petru Buzkovou, která se bude v březnu na sjezdu strany ucházet o funkci místopředsedkyně strany.

Stanislav Gross - to je politik, kterého na březnové volbě předsedy strany budou podporovat delegáti za Královéhradecký kraj. Dohodli se na tom na krajské konferenci. Kromě toho volili i nového předsedu krajského výkonného výboru. Proti sobě stáli dva kandidáti - stávající předseda Miloslav Mrština a poslanec Parlamentu Evžen Snítilý. Právě on povede sociální demokraty v Královéhradeckém kraji v dalším období.

Milan Kopp, Jana Petrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme