Pátrání po malém chlapci

Policie pátrá po dvouapůlletém chlapci z Borovnice na Trutnovsku. Chlapec odešel z domova kolem včera kolem 15. hodiny se svým jezevčíkem a dosud se nevrátili. Týmy záchranářů prohledali okolí obce, zejména lesní porosty, opuštěné stavby a terénní nerovnosti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vít Kalousek | Foto: Policie ČR

Do akce se zapojilo i 11 psů horské služby, která v Krkonoších přerušila své cvičení. Kromě toho je v akci přes 140 policistů z Trutnovska, Jičínska a Semilska. S hledáním pomáhají i místní občané.

Pátrání velmi ztěžuje vytrvalý déšť se sněhem, celý prohledávaný terén je velmi rozblácený. Kvůli mlze nemohou policisté použít vrtulník s termovizí.

O chlapci bylo ve vesnici známo, že už v minulosti se svým psem několikrát z domu odešel. Vždy se jej ale rodičům podařilo včas nelézt. Dům, kde chlapec bydlí, stojí stranou nad vesnicí a je neoplocený.

Pohřešovaný Vít Kalousek je asi metr vysoký, štíhlé postavy. Má krátké plavé vlasy a hnědé oči. Při odchodu byl oblečen do oranžové bundy, modrých tepláků a zelených holínek. Na hlavě měl modrou čepici s bambulkou.

Jakékoliv informace o pohřešovaném chlapci, případně i jezevčíkovi, sdělte, prosíme, neprodleně policii na linku 158.

Milan Kopp, Petr Doležel Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme