Regionální debata z Jihomoravského kraje: ANO 2011, DSSS, Suverenita – Strana zdravého rozumu a Změna

Český rozhlas Brno přinesl poslední ze šestice debat z Jihomoravského kraje. Tentokrát diskutovali: ANO 2011, Dělnická strana sociální spravedlnosti, Suverenita – Strana zdravého rozumu a politické hnutí Změna.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Volby

Volby | Foto: Český rozhlas

Názory si vyměnili lídři kandidátek z Jihomoravského kraje: Martin Stropnický za ANO 2011, Erik Lamprecht z Dělnické strany sociální spravedlnosti, Petr Skácel ze Suverenity – Strany zdravého rozumu a Zlata Hálová z politického hnutí Změna. O tom, kdo se s kým v debatě potká, rozhodl 20. září v budově Českého rozhlasu v Praze los. Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 25. a v sobotu 26. října.

Přehrát

00:00 / 00:00

Volby 2013 - debata: Politické hnutí Změna (Zlata Hálová), Suverenita - Strana zdravého rozumu (Petr Skácel), ANO 2011 (Martin Stropnický), DSSS (Erik Lamprecht)

Termíny předvolebních debat | Foto: Český rozhlas

Vladan Dokoupil Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme