Srážka vlaků v Plešnici, 14 zraněných

14 zraněných si vyžádala ranní srážka vlaků v železniční stanici Plešnice na trati Plzeň - Cheb. Čelně se tu ráno přibližně v 8:55 srazily nákladní vlak s osobní soupravou. Strojvedoucí nákladního vlaku utrpěl těžká zranění. Podle mluvčího Českých drah Petra Šťáhlavského bylo v osobním vlaku lehce zraněno 13 cestujících.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Těžce zraněný strojvedoucí nákladního vlaku byl převezen do nemocnice. Zdravotní stav strojvedoucího osobního vlaku zatím není znám. Nyní pokračuje vyprošťování osob z havarované železniční soupravy. Na místě neštěstí jsou už zástupci Generální inspekce Českých drah a také pracovníci Hasičská záchranná služba Českých drah.

Vzhledem k neštěstí jsou rychlíky jedoucí po této frekventované železniční trati odkloněny přes Domažlice a Českou Kubici. V místě nehody je zajištěna náhradní autobusová doprava.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme