Prezidentovy dcery mohou pít bez afér, je jim jedenadvacet

O jednu starost méně má odedneška americký prezident George Bush. Tentokrát nejde o politiku, ale o roli otcovskou. Obě jeho dcery slaví 21. narozeniny a to v Americe znamená, že už nemohou být stíhány za konzumaci alkoholu. Dvojčata musela několikrát v minulosti vysvětlovat celému národu, proč si dala s kamarády pivo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

G. Bush s manželkou v Praze | Foto: Michal Doležal

Nejatraktivnější členky Bushovy dynastie, v současné době studentky věhlasných amerických universit Barbara a Jenna plánují oslavy, na kterých si mohou poprvé připít bez rizika toho, že je někdo udá a stanou se pak potravou moralizující částí americké veřejnosti.

Epizody, kdy dvojčata porušila texaské zákony o konzumaci alkoholu mladistvými obletěly celý svět, když se prominentní dívky pokusily prokázat falešnými doklady. Prezidentovy dcery musely opakovaně zaplatit pokutu a vykonat veřejně prospěšné práce.

Od pondělí si mohou ostře sledované slečny dopřát pivo i oblíbenou margaritu a čekat na Den díkůvzdání, kdy na texaském ranči v Crawfordu oslaví narozeny se svými prezidentskými rodiči.

Miroslav Konvalina, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme