vítěz

vítěz v textech na iROZHLASU

Pardubice| |Jakub Marek |Komentáře |Komentář

Velká pardubická a závan světovosti

Pro české dostihy snad Velká pardubická lépe skončit nemohla. V cílové rovince se těsně před francouzského hosta – devítiletého Urgent de Gregaine dostal kůň trénovaný Josefem Váňou No Time To Lose.

Vueltu vyhrál Horner a v 41 letech se stal suverénně nejstarším vítězem Grand Tour

|Jakub Kanta |Ostatní sporty

Americký cyklista Christopher Horner opanoval 68. ročník španělské Vuelty a to za devět dní oslaví 42. narozeniny. Je tak nejstarším vítězem podniku Grand Tour, dosavadním rekordmanem byl z roku 1922 Belgičan Lambot, který triumfoval na Tour de France v 36 letech v roce 1922. Životního výsledku dosáhl i Čech Leopold König, když skončil devátý.

|Aleš Procházka, Jakub Kanta |Hokej

Kouč prvního Zlína Vlach: Na moravskou část se pověra o poháru nevztahuje

Jste pověrčiví? I tato otázka zazněla při tiskové konferenci věnované zítřejšímu startu play off hokejové extraligy. Adresována byla zástupcům Zlína, kteří přijeli do Prahy, aby převzali Prezidentský pohár za prvenství v základní části soutěže. Ještě předtím ale ředitel extraligy Josef Řezníček připomněl, co ho v uplynulých týdnech a měsících nejvíc potěšilo.