Ve Frankfurtu vznikne nová zeď v podání Rogera Watterse a ve 3D
Roger Watters, člen legendární skupiny Pink Floyd, zahajuje ve Frankfurtu několikaměsíční turné, přesně třicet let po vydání jednoho z nejúspěšnějších alb všech dob: „The Wall“ – Zeď. Nová zeď nyní vznikne ve formátu 3D.
Roger Watters opět vystaví a zboří zeď, novou hudbu lze jen stěží očekávat. Jen aranžmá bude jiné, s využitím nejmodernějších technologií. Skupina slibuje kvadrofonní ozvučení a zcela novou laserovou a světelnou show ve 3D. Návštěvníci koncertu proto obdrží speciální brýle.
Německé turné Pink Floyd je už měsíce vyprodané. Rekord z června 1990 ale Roger Watters nepřekoná. Jeho tehdejší berlínský koncert ve sjednocujícím se Německu sledovalo 260 tisíc diváků a miliony dalších v přímém přenosu.