NHL: Gól navrátilce Hudlera k bodům nepomohl, Calgary přestřelku prohrálo

Po dvoutýdenní pauze se vrátil na led a hned se mu v hokejové NHL podařilo skórovat. Uzdravený útočník Calgary Jiří Hudler se trefil při přestřelce s Nashvillem, kterou ale nakonec Flames prohráli 5:6.

Útočník Clagary Jiří Hudler (v červeném) se trefil hned v prvním zápase po dvoutýdenní pauze zaviněné zraněním | Zdroj: Reuters

Hudler se prosadil povedenou tečí, kterou v polovině zápasu srovnal na 3:3. Nashville ale ani jednou nepustil domácí celek do vedení a o tříbodovém zisku rozhodli v závěrečné třetině. Dvěma góly v posledních pěti minutách zlomil nerozhodný stav 4:4. Hráči Flames už stačili jen snížit.

Výtečnou formu potvrdil Bostonu, který vyhrál jedenáctý zápas v řadě. Po výhře 2:0 v Coloradu překročil stobodovou hranici a je prvním týmem, který si zajistil účast v play off. Na ledě soupeřů Bruins neprohráli třináctkrát za sebou, navíc v základní hrací době naposledy poznali hořkost porážky 9. ledna.

Výsledky NHL:

Columbus - NY Rangers 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
Branky: 42. Foligno - 42. Stepan, 52. Brassard, 60. Hagelin. Střely na branku: 26:32. Diváci: 18.513.

Calgary - Nashville 5:6 (1:2, 3:2, 1:2)
Branky: 27. a 58. Cammalleri, 20. Russell, 28. Hudler, 34. Backlund - 6. a 55. Weber, 6. Bartley, 25. Hornqvist, 29. Stalberg, 58. Cullen. Střely na branku: 29:22. Diváci: 19.289.

Colorado - Boston 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Branky: 6. Bergeron, 34. Söderberg. Střely na branku: 31:28. Diváci: 18.007.

Chicago - Carolina 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Branky: 24. Sharp, 37. Versteeg, 44. Toews - 40. a 43. Sjomin. Střely na branku: 25:28. Diváci: 21.857.

Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít