Hokejisté Pittsburghu mají na dosah finále Východní konference NHL

Hokejisty Pittsburghu dělí jedna výhra od postupu do finále Východní konference play off NHL. „Tučňáci“ na ledě New Yorku Rangers zvítězili 4:2 a v sérii tak vedou už 3:1 na zápasy.

Pittsburgh porazil New York Rangers v sérii potřetí v řadě

Pittsburgh porazil New York Rangers v sérii potřetí v řadě | Zdroj: Reuters

Klíčovým momentem byla trefa Brandona Suttera, který v oslabení minutu před koncem druhé třetiny poslal Pittsburgh do vedení 2:1.

Vedení hostujícího celku pak pojistil v úvodu závěrečné části Jussi Jokinen.

Na snížení Matse Zuccarella odpověděl během necelé minuty Chris Kunitz, jež zpečetil výhru „Tučňáků“. Ti tak mohou sérii ukončit v pátek na svém ledě.

2. kolo play off NHL:
Východní konference - 4. zápas:
NY Rangers - Pittsburgh 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Branky: 26. Hagelin, 54. Zuccarello - 3. Malkin, 39. Sutter, 48. J. Jokinen, 55. Kunitz. Střely na branku: 15:27. Diváci: 18.006. Stav série: 1:3.

Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít