Jaromír Jágr po sestupu Kladna z extraligy chystá v klubu velké změny

Hokejisté Kladna budou hrát příští sezonu jen první ligu. Z extraligy sestupují po barážové porážce 3:5 v Olomouci. Většinový majitel klubu Jaromír Jágr Českému rozhlasu řekl, že v klubu chystá velké změny. O sestupu se dověděl před zápasem svého New Jersey s Bostonem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaromír Jágr vystoupil 5. září v Kladně na tiskové konferenci hokejového klubu Rytíři Kladno. | Foto: ČTK

Jágr byl po nedělním výsledku Rytířů v Olomouci značně rozmrzelý. Z domova odjížděl za stavu 3:0 pro jeho mateřský klub. Kladno ale nadějný náskok ztratilo a po porážce 3:5 tak extraligu nejspíš opustí.

„Když jsem odjížděl na zápas, tak Kladno vedlo 3:0. Když jsem ale přijel do haly a zjistil jsem, že prohráli 3:5, tak jsem byl hodně naštvaný. Takový je život, nedá se nic dělat,“ řekl Českému rozhlasu Jaromír Jágr.

Přehrát

00:00 / 00:00

Redaktoři ČRo se vypravili za majitelem Jaromírem Jágrem a také na kladenský stadion

Po neúspěšné sezoně tak většinový majitel kladenského týmu ohlásil očekávané změny.

„Nic jiného mi nezbude, než vše překopat. Nevím, jestli je úplně stoprocentní, že budeme hrát 1. ligu, ale asi to tak dopadne. Musí se udělat velké změny,“ vysvětloval Jágr.

Na Kladně se o Jágrově výrocích dozvěděli poprvé z vysílání Radiožurnálu. Ředitel středočeského klubu Václav Bartoš názor majitele nerozporuje.

Hokejové Kladno má jen teoretickou naději na extraligu, začíná šetřit

Číst článek

„S Jaromírem jsme se naposledy slyšeli před zápasem s Chomutovem. Jaromír je majoritní vlastník a veškeré věci, které chce s týmem udělat, jsou v jeho plné kompetenci. Co řekne, tak bude,“ doplnil Bartoš.

Rytířům zbývá v baráži odehrát ještě 3 zápasy. Pravděpodobnému sestupu by se vyhnuli, pokud by ve všech zvítězili a v tabulce by po 12 odehraných kolech měla Mladá Boleslav 21 bodů a zbylé 3 týmy včetně Kladna by si připsaly po 17 bodech.

Lenka Kabrhelová, Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme