Češi opět úspěšní v severoamerické NHL

V utkání severoamerické NHL mezi New Yorkem Rangers a Tampou se o vítězství svého týmu 5:4 postarali Češi. Petr Nedvěd se do branky soupeřů trefil hned třikrát a zaznamenal tak šestý hattrick své kariéry, po jedné brance vstřelili i oba jeho spoluhráči Hlaváč a Dvořák.

V dalších zápasech Buffalo přehrálo New Jersey 5:1, Toronto remizovalo s Coloradem 5:5, Montreal podlehl Washingtonu 3:6, Philadelphia porazila Atlantu 5:1, Columbus pohrál s Pittsburghem 2:3 v prodloužení a Edmonton s Vancouverem 5:6 také v prodloužení.

Pavel Prouza Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít