Reichel letos poprvé v NHL skóroval

Útočník Robert Reichel vstřelil v zámořské NHL první gól v dresu Toronta a pomohl tak k výhře svého týmu nad Anaheimem 6:1. Brankář Calgary Roman Turek poprvé v letošní sezóně inkasoval. Flames prohrály s Phoenixem 1:2 v prodloužení.

Jaromír Jágr se tentokrát neprosadil stejně jako jeho spoluhráči. Washington Capitals podlehly Bostonu 0:4. Jan Hlaváč zajistil Philadelphii bod brankou šest minut před koncem utkání, když vyrovnal na 2:2. V zápase mezi Torontem a Anaheimem přidal Robert Reichel ke gólu ještě dvě asistence, ze kterých vytěžil dvě branky Rus Alexander Mogilnyj.

Výsledky:

Boston - Washington 4:0 (1:0, 2:0, 1:0), branky: 15. Lapointe, 26. Samsonov, 27. Thornton, 46. Knuble, střely na branku: 31:22; Columbus - Philadelphia 2:2 po prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0), branky: 10. Quint, 42. Aubin - 53. Gagne, 54. Hlaváč, střely na branku: 30:32; Toronto - Anaheim 6:1 (3:0, 3:0, 0:1), branky: 1. a 22. Mogilnyj (na obě Reichel), 13. Höglund, 20. Reichel, 38. Renberg, 33. McCauley - 45. Leclerc, střely na branku: 31:22; Calgary - Phoenix 1:2 v prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1), branky: 3. McAmmond - 34. Briere, 61. Numminen, střely na branku: 27:27

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít