Zinedine Zidane přestupuje do Realu

Francouzský fotbalista Zinedine Zidane dnes definitivně přestoupil do Realu Madrid. Světový i evropský šampion podepsal čtyřletou smlouvu, a zároveň se stal nejdražším hráčem světa. Neoficiální částka, za kterou ho madridský velkoklub koupil z Juventusu Turín, je 64 a půl miliónů dolarů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podobně jako jeho nynější spoluhráči Figo a Raúl má také Zidane ve smlouvě článek, podle kterého by zájemce o jeho služby musel za přestup zaplatit 151,5 miliónu dolarů. Roční výdělek francouzského hráče se má pohybovat okolo pěti miliónů dolarů. V Juventusu, kde odehrál pět sezón, měl Zidane zůstat až do roku 2005. Real pro něho v neděli poslal soukromé letadlo, které večer v utajení přistálo na vojenském letišti poblíž Madridu. Ve španělské metropoli by se měl Zidane zdržet pouze do čtvrtka. Poté odcestuje do Moskvy podpořit pařížskou kandidaturu na uspořádání olympijských her v roce 2008.

Milan Kopp, Vojtěch Bidrman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme