Zlato mezi tanečními páry patří na krasobruslařském ME Bobrovové a Solovjovovi

Mistry Evropy v kategorii tanečních páru se stali ruští krasobruslaři Jekatěrina Bobrovová a Dmitrij Solovjov, kteří po dvou stříbrech konečně dosáhli na zlato při neúčasti obhájců titulu Nathalie Péchalatové a Fabiana Bourzata z Francie. Český pár ve složení Lucie Myslivečková a Neil Brown obsadil 14. pozici.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bobrovová a Solovjov právě získali premiérový evropský titul v tancích | Zdroj: Reuters

Bobrovová se Solovjovem uhájili na šampionátu starého kontinetnu první místo před svými krajany Jelenou Ilinychovou a Nikitou Kacalapovem. Druhý ruský pár totiž vyhrál volné jízdy a na nejvyšší stupínek jim chybělo pouhých 11 setin bodu.

Třetí místo v chorvatském Záhřebu vybojovali Italové Anna Capelliniová a Luca Lannotte, kteří na stříbrný pár ztratili takřka 4 body, přesto před Rjazanovovou a Tkačenkem na čtvrtém místě měli náskok přes 8 bodů.

Čeští reprezentanti Lucie Myslivečková a Neil Brown si oproti krátkému tanci o jednu příčku pohoršili a nakonec skončili čtrnáctí.

Mistrovství Evropy v krasobruslení v Záhřebu:

Taneční páry - konečné pořadí: 1. Bobrovová, Solovjov 169,25, 2. Ilinychová, Kacalapov (všichni Rus.) 169,14, 3. Cappelliniová, Lanotte (It.) 165,80, 4. Rjazanovová, Tkačenko (Rus.) 157,77, 5. Coomesová, Buckland (Brit.) 152,95, 6. Zhiganshinová, Gazsi (Něm.) 147,28, ...14. Myslivečková, Brown (ČR) 124,62

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme