Bude zataženo, s mlhami a mrholením

Odpoledne bude zataženo nízkou oblačností, místy - zejména na jižní Moravě - s mlhami a mrholením. Na hřebenech hor a na severovýchodě území bude skoro jasno. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 3 až 6 stupňů, na horách v 1000 metrech asi na 7 °C. Rychlost jihovýchodního až jižního větru se bude pohybovat kolem 3-7 metrů za sekundu, na Českomoravské vrchovině 7-10 metrů za sekundu. Tlak se nebude měnit, rozptylové podmínky budou místy mírně nepříznivé, jinak ale většinou dobré.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve čtvrtek čekejte nízkou oblačnost, místy mlhy a mrholení, ale na hřebenech hor a ojediněle i v nižších polohách polojasno. Nejvyšší denní teploty dosáhnou 3 až 7 stupňů, v 1000m na horách kolem 7 °Celsia. Mírný jižní až jihovýchodní vítr se udrží v rozmezí 3-7 metrů za sekundu, na Českomoravské vrchovině ovšem 7-10 metrů za sekundu. Tlak se nezmění a rozptylové podmínky budou v noci, ráno a dopoledne místy mírně nepříznivé, ale jinak většinou dobré.

I v pátek bude zataženo, místy mrholení, ráno a dopoledne místy mlhy. Na hřebenech hor se udrží skoro jasno. Nejvyšší denní teploty dosáhnou 3 až 7 °C. Rychlost mírného jižního až jihovýchodního větru se bude pohybovat mezi 3 až 7 metry za sekundu, na Moravě ale až do 10 m/s.

Zataženo bude i v sobotu a místy lze čekat slabý déšť. Maximální denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Mírnému jižnímu až jihovýchodnímu větru zůstane rychlost mezi 3 až 7 metry za sekundu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme