Lupiči v Mariánských Lázních ukradli šperky za 15 milionů

Lupiči nad ránem na kolonádě v Mariánských Lázních nacouvali autem do výlohy jednoho z tamních zlatnictví. Ukradli šperky a zlato za přibližně 15 milionů korun. Přesně zopakovali způsob, jakým bylo stejné zlatnictví vyloupeno před čtyřmi roky. Policie nasadila do pátrání po uprchlých lupičích také vrtulník.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Mariánských Lázních lupiči ukradli šperky za 15 milionů

V Mariánských Lázních lupiči ukradli šperky za 15 milionů | Zdroj: ČTK

Jeho pomocí chtějí kriminalisté zjistit, zda není vozidlo lupičů někde odstaveno. Zvýšené policejní kontroly na silnicích v okolí lázeňského města zatím nejsou.

Do zlatnictví v objektu kolonády se zloději vloupali nad ránem. Škoda byla předběžně odhadnuta na 15 milionů korun. Pachatelé využili k loupeži osobní auto, které do výlohy nacouvalo a tím ji poškodilo. Podobně se do stejné provozovny vloupali lupiči již před čtyřmi lety. Touto okolností se policisté zabývají.

Policie dále prověřuje záběry z bezpečnostních kamer, podrobnosti k případu ale nechce zveřejňovat. K dispozici není ani popis hledaného automobilu.

Zdeněk Trnka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme