Řidič na Ústecku se snažil ujet policistům, jeho auto skončilo zdemolované v příkopu

Na horní části tunelu Panenská na D8 u Petrovic na Ústecku skončilo v neděli ráno vozidlo BMW, jehož řidič se snažil ujet před policisty při přeshraničním pronásledování. Při nehodě utrpěli zranění tři lidé. Tubus ve směru z Německa je neprůjezdný a zůstane zřejmě uzavřen až do středy, uvedl na webu policie mluvčí Daniel Vítek.

Ústí nad Labem (Aktualizováno: 14:53 1. 8. 2021) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Auto, jeho řidič se snažil ujet před policisty při přeshraničním pronásledování | Zdroj: Twitter Policie ČR

Jeden ze dvou tubusů tunelu Panenská na dálnici D8 u Petrovic na Ústecku bude zřejmě uzavřen až do středy. Důvodem bude nutná kontrola všech technologických zařízení, uvedla policie na twitteru. Na horní části tunelu skončilo dnes ráno vozidlo BMW, jehož řidič se snažil ujet před policisty při přeshraničním pronásledování. Při nehodě tři lidé utrpěli zranění. Neprůjezdný je tubus ve směru z Německa.

Doprava do jednoho tubusu byla svedena už v sobotu po pů jedenácté večer, kdy při přepravě nadměrného nákladu bylo poškozeno dopravní značení a technologické zařízení tunelu ve směru na Prahu. Dnes ráno tam havarovalo auto poté, co jeho řidič najel na retardér.

„Následně zřejmě v důsledku velké rychlosti přeletěl přes oplocení, několikrát se s autem převrátil a vozidlo zůstalo zdemolované stát na horní části tunelu,“ uvedl na webu policie mluvčí Daniel Vítek. Zraněné snesli z ochozu tunelu k sanitce hasiči. Okolnosti nehody se podle Vítka dál vyšetřují. Havarované vozidlo již bylo z tunelu odstraněno.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme