Odpoledne zataženo a sníh!

Odpoledne bude zataženo se sněžením, ve východní polovině republiky zpočátku trvalejšího charakteru. Postupně od západu přechod ke sněhovým přeháňkám a v Čechách protrhávání oblačnosti. Nejvyšší teploty -3 až +1 °C, v 1000 m na horách kolem -5 stupňů Celsia.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mírný západní až severozápadní vítr 5 až 20 km/h. Tlak bude slabě stoupat a rozptylové podmínky budou dobré. Upozornění: Dnes meteorologové očekávají v severovýchodních Čechách, na Moravě a ve Slezsku zataženo s trvalejším sněžením, které bude odpoledne a večer od jihozápadu ustávat. Od vyšších poloh se budou tvořit sněhové jazyky a závěje.

V noci by mělo být na severovýchodě Moravy a ve Slezsku zpočátku ještě zataženo s občasným sněžením. Jinde většinou oblačno, postupně místy sněhové přeháňky, zejména na severozápadě území. Nejnižší teploty -3 až -7 stupňů Celsia. Mírný západní vítr 5 až 20 km/h.

O silvestrovské neděli bude oblačno, místy sněhové přeháňky, zejména na severu území. Odpoledne a večer od jihozápadu ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty -3 až +1 °C, v 1000 m na horách kolem -5 stupňů Celsia. Mírný západní vítr 10 až 25 km/h. Tlak bude mírně stoupat a rozptylové podmínky budou dobré.

Na novoroční pondělí by mělo být polojasno až skoro jasno, ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty -9 až -13 stupňů Celsia, nejvyšší denní -5 až -1 °C. Slabý proměnlivý vítr do 15 km/h.

V úterý by mělo být polojasno, místy, zejména v Čechách se bude tvořit nízká oblačnost, místy i mrznoucí mrholení. Noční teploty -3 až -7 stupňů Celsia, nejvyšší denní -3 až 1 °C. Mírný jižní vítr 5 až 20 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme