Pes se dívence zakousl přímo do obličeje

Čtyřleté děvčátko těžce poranil v Havířově americký staffordshirský teriér. Pes se zakousl přímo do obličeje dítěte krátce poté, co mu otec jeho majitelky sundal náhubek. K tragédii došlo v neděli v podvečer na dětském hřišti, kam muž se psem přišel za vnukem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Americký teriér napadl na dětském hřišti v Havířově čtyřletou holčičku. Pes dívce způsobil vážná zranění v obličeji. Incident popsala severomoravská policejní mluvčí Dagmar Bednarčíková: "Psa zrovna venčil otec majitelky. Muž psovi sundal náhubek. Z hřiště na něho zavolal vnuk, za kterým se pes vydal. Pes se po příchodu na hřiště znenadání vrhnul na dívku stojící vedle jeho vnuka. Čtyřleté holčičce se zakousl do obličeje. Pes musel být za pomoci další osoby odtržen a byl mu nasazen náhubek. Následně byl veterinárně vyšetřen na vzteklinu s negativním výsledkem."

Děvčátko se ihned muselo podrobit čtyřhodinové operaci na oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Ostravě-Porubě. Zraněné dítě, jehož léčbu lékaři odhadují na dva měsíce, je mimo nebezpečí ohrožení života. Případ vyšetřují havířovští policisté.

Andrea Brtníková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme