Policie prohledala oboru Hvězda. Po pohřešované seniorce stále pátrá

Pražská policie stále pátrá po třiaosmdesátileté ženě, která se v sobotu dopoledne ztratila cestou metrem na trase A. Kamery ji naposledy zachytily ve stanici Petřiny.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie kvůli seniorce prohledala oboru Hvězda, zatím bez úspěchu, | Zdroj: www.policie.cz

V pondělí policisté prohledali nedalekou oboru Hvězda, policejní vrtulník s termovizí propátral také oblast Divoké Šárky, Vidoule a pole u Řeporyjí. Zatím ale bez úspěchu. Policie proto znovu žádá o pomoc veřejnost, tentokrát zejména obyvatele lokality Petřiny a přilehlých míst. Na webu o tom informoval policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Pražská policie žádá občany o pomoc při hledání seniorky. Ztratila se v metru A mezi Hradčanskou a Motolem

Číst článek

„Dalším pošetřováním a prověřováním kriminalisté zjistili, že se třiaosmdesátiletá žena po vystoupení z metra pohybovala u OD Billa v ulici Na Petřinách. To je zatím poslední zjištěný pohyb pohřešované ženy,“ uvedl mluvčí. Lidé mohou jakékoliv informace o ženě sdělit na linku 158.

Oboru Hvězda v úterý prohledali policisté speciální pořádkové jednotky, jízdní policie na koních a psovodi. Pěší hlídky jsou v lesoparku Vidoule, postupně se přesunou do Divoké Šárky a Řeporyjí. Již v neděli večer policie upozorňovala, že venku by za chladné noci mohlo jít seniorce i o život.

Žena byla pohřešována již dříve. Tehdy se vypravila právě do polí v katastru pražské části Řeporyje.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme