Policisté dopadli Slováka, který jim minulý týden utekl

Celostátně hledaný Slovák Dušan Pačaj je opět v rukou policie. Muž stíhaný za loupež minulý čtvrtek utekl mosteckým policistům přímo z budovy policejního ředitelství. Jak Českému rozhlasu řekla policejní mluvčí Ludmila Světláková, Pačaj byl dnes odpoledne zadržen v Bílině na Teplicku. Jeho trestní stíhání se teď rozšíří o útok na veřejného činitele.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dušan Pačaj | Foto: Policie ČR

"Mostečtí policisté dnes kolem 13:45 hodin zadrželi na teritoriu města Bílina 39letého Dušana Pačaje, který utekl z budovy okresního ředitelství v Mostě ve čtvrtek 10. března," uvedla mluvčí mostecké policie.

Muž obviněný z loupeže minulý týden uprchl poté, co napadl policistu, který ho předváděl. Z budovy policejního ředitelství se dostal přes okno ve třetím patře, odkud vyskočil na střechu pracoviště referátu cizinecké policie a rychle zmizel. Následně po něm bylo vyhlášeno celostátní pátrání.

Vedení okresního ředitelství Policie České republiky spolu s kontrolními orgány celý případ vyhodnocují a šetří, zda ze strany odpovědných policistů nedošlo k porušení vnitřních předpisů.

Marika Táborská, Eva Holá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme