Předpověď počasí na čtvrtek 4. července

Čeká nás převážně oblačný den s přeháňkami a občasným deštěm. Teploty vystoupí na 18-22 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

Za studenou frontou k nám pronikl chladnější vzduch.

Proměnlivá oblačnost, převážně oblačno s přeháňkami nebo občasným deštěm. V Čechách budou srážky ustávat. Na Moravě a ve Slezsku zpočátku ještě zataženo s deštěm. Nejvyšší teploty 18 až 22 , v 1000 m na horách kolem 13 stupňů Celsia. Západní vítr v Čechách čerstvý 15-30 km/h, místy s nárazy kolem 50 km/h, na Moravě a ve Slezsku mírný 10 až 25 km/h.

Tlak bude mírně stoupat.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. V nočních a ranních hodinách očekáváme přechod studené fronty, který může znamenat zvýšení zátěže pro osoby s nemocemi dýchacího ústrojí a kardiaky, zejména s anginou pectoris. Stupeň zátěže však umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Doba prvního pobytu na přímém slunci mezi 11.-14. hodinou, po jejímž uplynutí pokožka fotocitlivých osob (fototyp I a II) začne rudnout nebo pigmentovat, je 20-25 minut.

Markéta Kaclová, Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme