Pozor na nebezpečnou čokoládu. Milka s drcenými oříšky může způsobit zdravotní problémy

Firma Mondeléz stahuje z obchodů stogramové balení čokolády Milka s drcenými oříšky. Může obsahovat nebezpečnou látku, která způsobí člověku zažívací potíže.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Milka s drcenými oříšky | Foto: Facebook Milka

Na problém se závadnou čokoládou upozornil jeden z poškozených zákazníků. Proto společnost Mondeléz stahuje všechna balení z českého a slovenského trhu.

Lidé by vůbec neměli jíst stogramovou čokoládu Milka s drcenými oříšky s datem spotřeby 5. května 2017, upozorňuje mluvčí Státní zemědělské a potravinářské komory Pavel Kopřiva.

Mars stahuje kvůli kousku plastu své výrobky z 55 zemí včetně Česka

Číst článek

„Výrobce sám přistoupil k preventivnímu stažení ze všech obchodů na území České republiky a Slovenska, protože zde došlo k podezření na výskyt kontaminace. U této šarže byl zaznamenán případ nalezení cizorodé látky, která je způsobilá poškodit zažívací trakt člověka,“ řekl Kopřiva.

Látka nalezená v čokoládě, kterou společnost blíže nespecifikovala, se nepoužívá při výrobě. Mondeléz proto zjišťuje, jak se do cukrovinky dostala.

David Černý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější:

Nejčtenější na Facebooku

Nejčtenější na Twitteru