Obi-Wan Kenobi se vrací. Disney oznámilo, že postava Hvězdných válek bude mít vlastní seriál

Skotský herec Ewan McGregor se po letech vrátí do role Obi-Wana Kenobiho, kterou poprvé hrál v prequelu Hvězdných válek Skrytá hrozba v roce 1999. Studio Disney schválilo velko-rozpočtový seriál o dobrodružstvích tohoto Jediho, píše server The Guardian.

Londýn (Aktualizováno: 20:32 16. 8. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ewan McGregor se dočkal seriálu pro svou postavu z Hvězdných válek Obi-Wana Kenobiho | Foto: Danny Moloshok | Zdroj: Reuters

McGregor se chtěl do své role podle The Guardianu vrátit delší dobu. Naposledy se jako Obi-Wan Kenobi objevil ve třetím díle prequelů Pomsta Sithů (2005). Malou roli měl také v roce 2015 v díle Síla se probouzí, bylo však slyšet jen jeho hlas.

Původně se přitom mělo jednat jen o samostatný film, nápad se ale později rozrostl na celý seriál. Zápletka ani další herecká obsazení oznámeného seriálu zatím nejsou známy.

Ve výrobě je přitom v současnosti i další seriál Hvězdných válek, který se zaměřuje na na postavy z dílu Rogue One (2016) – důstojníka Cassiona Andora a droida K-S2O.

mpr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme