Liberecký trenér Jaroslav Šilhavý jedná o angažmá v Jablonci

Fotbalový Jablonec jedná o příchodu libereckého trenéra Jaroslava Šilhavého. Dvaapadesátiletý trenér účastníka jarní fáze Evropské ligy by v případě úspěchu jednání přišel do Jablonce po skončení sezony.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaroslav Šilhavý, trenér Slovanu Liberec | Foto: ČTK

„To, že jsme se sešli, je pravda, ale není podepsaný žádný dokument. Až bude něco jisté, budeme informovat,“ potvrzuje Českému rozhlasu jednání s libereckým trenérem sportovní ředitel jabloneckého klubu Petr Flodrman.

Jaroslavu Šilhavému končí po této sezoně v Liberci smlouva v Liberci. „Informoval nás, že má nabídky z Gambrinus ligy i ze zahraničí, a dali jsme mu svolení k jednání,“ vyjádřil se na webu libereckého klubu sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar.

Podle serveru sport.cz by Jaroslava Šilhavého mohl v Liberci nahradit varnsdorfský trenér Zdenko Frťala. Na uvolněný post trenéra Varnsdorfu by pak přišel současný trenér Jablonce Roman Skuhravý.

Dvaapadesátiletý Jaroslav Šilhavý působí v Liberci od roku 2011. Získal s ním jeden mistrovský titul a v letošní sezoně dovedl Slovan do jarní fáze Evropské ligy. Do roku 2009 působil také v roli asistenta u národního týmu.

Jan Suchan, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme