Třídenní Svatojakubské hody v Lipníku nabízejí divadlo i výstavu fotografií

V Lipníku nad Bečvou dnes začínají slavit Svatojakubské hody. Město čeká nabitý třídenní program, který se bude odehrávat v historickém centru, kulturním zařízení Echo i v prostorách zámecké Konírny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Představení Pohádky o mašinkách | Foto: Jana Káninská

Svatojakubské hody otevírá odpolední program. Patřit bude divadelníkům.

„Odpoledne pro děti a večer potom pro dospělé se v kulturním domě Echo odehrají dvě divadelní představení v podání herců divadla Tramtárie. První se jmenuje Pohádky o mašinkách a bude od 17 hodin a druhé se jmenuje Jedlíci čokolády a bude ve 20 hodin,“ říká organizátorka akce Blanka Prudilová.

Milovníky výtvarného umění potěší nová výstava fotografií. Najdou ji na patře zámecké galerie Konírna. Jejich autorem je místní fotograf Pavel Motan.

Snímky představují průřez jeho tvorbou i tématy. Zvláštní pozornost si zaslouží fotografie Lipníka nad Bečvou, jeho historických památek, uliček, zákoutí a zajímavých interiérů.

Pavel Motan, který letos slaví životní jubileum 60 let, na svých fotografiích město zachytil v různých denních časech i ročních obdobích.

Jana Zemková, Simona Bartošová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme