V Mošnově pokračovaly Dny NATO, provoz už byl plynulejší

Armádní stíhačky a vrtulníky i dnes křižovaly nebe nad ostravským letištěm v Mošnově. Právě tam pokračovala druhá část víkendového programu Dnů NATO. V sobotu je navštívilo 140 tisíc lidí a začátek akce se tak neobešel bez velkých dopravních komplikací. Dnešek, kdy do areálu dorazilo 85 tisíc lidí, tak už byl daleko klidnější.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dny NATO v Mošnově

Dny NATO v Mošnově | Zdroj: ČTK

Sobotní dlouhé kolony a čekání se už neopakovaly. Řidiči se mohli maximálně zdržet přímo u vjezdu na letiště, kde byly zhruba kilometrové kolony.

Lidé podle operátora policejní informační linky Michala Tichého čekali na příjezd do areálu v řádu minut, v sobotu to bylo v řádu hodin.

Že byla dnes i při pěkném počasí návštěvnost výrazně menší než během prvního dne akce, bylo znát i v samotném areálu. Všude tam, kde v sobotu lidé v davu stěží mohli projít, bylo dnes ve stejnou dobu prakticky prázdno.

Dopravní situace by ale mohla být komplikovanější při odjezdu návštěvníků z areálu. Většina z nich totiž čekala na úplný závěr akce.

ČTK, Jana Jeckelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme