Kotalík přispěl k překvapivé výhře Buffalu v Coloradu

Ex-budějovický útočník Aleš Kotalík otevřel ve druhé třetině skóre zápasu. Colorado ale ještě do přestávky srovnalo, přihrávkou se na tom podílel Milan Hejduk a v kanadském bodování NHL patří do elitní pětice. Zápas rozhodl pro Buffalo bývalý hráč Avalanches Chris Drury, když skóroval dvě a půl minuty před koncem. V dalším zápase si připsal gólovou asistenci vancouverský Marek Malík, Jiří Šlégr v dresu Canucks nenastoupil. Jejich společný spoluhráč Todd Bertuzzi získal novou lukrativní smlouvu na čtyři roky, která mu zajistí 27,8 milionu dolarů.

NHL

NHL

Výsledky:

Anaheim - Chicago 1:1 po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0) Branky: 53. Lupul - 28. Calder. Střely na branku: 32:26. Diváci: 12.845.

Colorado - Buffalo 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) Branky: 35. Tanguay (Hejduk) - 22. Kotalík, 58. Drury, 60. Dumont. Střely na branku: 33:21. Diváci: 18.007.

Vancouver - Phoenix 3:3 po prodl. (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0) Branky: 18. Linden, 26. Jovanovski (Malík), 49. Näslund - 29. Doan, 31. Suchý, 59. Kolanos. Střely na branku: 30:19. Diváci: 18.630.

Vlastimil Vlášek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít