Na střídačce s Františkem Raboněm

Výměna generací v cyklistice pokračuje. Mladíci se začínají důrazně hlásit o slovo a mezi ty hodně viditelné se řadí také mistr Evropy František Raboň. Všimli si ho i v jedné z nejlepších stájí světa, německém T-Mobilu, a nabídli mu angažmá, které přijal. Nejen na to, jak se těší na závody po boku Jana Ullricha, jste se Františka Raboně mohli ptát i vy v pořadu Na střídačce a během internetového chatu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

František Dlouhý, 23.10. 2005 10:28 Františku,chtěl Ti poblahopřát ke krásnému angažmá a na závodech ProTour ti budu držet palce.Co říkáš na Giant? Hobík Fanny

Odpověď Děkuji za přání. Na kola Giant se určitě těším. Měl bych jich mít k dispozici celkem sedm, z toho dvě jsou speciály na časovku.

Kristina, 23.10. 2005 10:33 Líbí se Vám růžová barva?

Odpověď S týmovou barvou určitě problémy mít nebudu. Ale není to moje barva civilního oblečení.

Kristina, 23.10. 2005 10:44 Nebudete mít někde poblíž Plzeňského kraje soustředění?Třeba na Šumavě

Odpověď Bohužel ne. Jedeme na soustředění do Krkonoš. Šumavu využívám pro individuální trénink, často tam směřuji třeba tréninky do kopců.

Kristina, 23.10. 2005 10:49 Chtěl byste příští rok jet Tour de France? Jaká myslíte, že byste měl šance?

Odpověď Někdy bych určitě tento závod chtěl jet, ale příští rok určitě ne. Na tento závod jsou v mém novém týmu úplně jiní závodníci než jsem já. Měl bych se zúčastmit jednorázových závodů na jaře a maximálně jet Giro nebo Vueltu. Tour de France rozhodně ne.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme