Legendární Rossi odstrčil Karlu Šlechtovou. Chtěla jsem mu jen popřát štěstí, brání se ministryně

Zajímavá situace se odehrála na startu královské kategorie MotoGP ve Velké ceně silničních motocyklů v Brně. Valentino Rossi před startem odmítl dotěrnou fanynku, která s ním chtěla fotografii. Italský server sportfair.com zjistil, že se jedná o českou ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou (za ANO).

(Aktualizováno: 18:12 8. 8. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Italský závodník Valentino Rossi a česká ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. (koláž iROZHLAS.cz) | Foto: Filip Jandourek, ČTK | Zdroj: ČTK

Na startu v Brně se objevila díky VIP akreditaci u jedné z hvězd Valentina Rossiho blonďatá žena, která se domáhala fotografie. 

Rossi ji odmítl, že se musí soustředit před závodem, který silně ovlivnil déšť. Na místě startu většinou s jezdci mluví už jen členové týmu.

„Chtěla jsem jen Rossimu, podobně jako ostatním, popřat před startem hodně štěstí. V tom hluku se nikdo neslyšel, nebylo rozumět, a tak to asi vypadalo, že jsem neodbytná fanynka," brání se ve vyjádření na svém facebookovém profilu ministryně Šlechtová.

Italský web sportfair.com v úterý zjistil, že onou dotěrnou fanynkou je česká ministryně pro místní rozvoj.

Podle nich je „nemožné porušit závodníkův klid před závodem a to jakýmkoliv zůsobem. I přes velkou cenu VIP vstupenky je toto jednání nepřípustné."

„Rozumím, že soustředení před startem je velmi důležité a že je Valentino opravdu velká hvězda," napsala ministryně také na svůj facebookový účet.

bor Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme