Slavia porazila Most 3:0

Slavii se podařilo odčinit svůj poklesek z minulého kola, kdy prohrála na hřišti Mladé Boleslavi, před domácím publikem porazila Most 3:0.

Gambrinus liga

Skóre otevřel po rohovém kopu ve 36. minutě domácí útočník Pavel Fořt. Slavia svou převahu na hřišti uplatnila teprve ve druhé části hry. V 63. minutě sice brankář Mostu Martin Svoboda vychytal Stanislava Vlčka, následně ale fauloval Petra Jandu a rozhodčí Racek nařídil penaltu. Z té se nemýlil kapitán domácích Karel Piták a Slavia vedla 2:0. V 67. minutě byl po útočném faulu bez předchozího varování vyloučen střelec první branky Fořt. Slavia i v deseti dokázala vedení udržet a dokonce ještě v 75. minutě zvýšil na konečných 3:0 David Kalivoda. Pro Most znamenal tento zápas první jarní prohru.

Výsledky:

Slavia Praha - SIAD Most 3:0 (1:0)

Branky: 36. Fořt, 63. Piták z pen, 75. Kalivoda. Rozhodčí: Racek - Košec, Goňa. ŽK: Hrdlička, Hubáček - Gašparík, Svoboda, Brzezina. ČK: 67. Fořt (Slavia). Diváci: 2134.

Slavia: Vorel - Krajčík, Dosoudil, Aračič (87. Studík), Hubáček - Piták, L. Jarolím, Hrdlička (79. Kratochvíl), Janda (65. Kalivoda) - Vlček, Fořt. Trenér: K. Jarolím.

Most: Svoboda - Škerle, Novotný, Hainault, Zbončák (80. Macek) - Jendruščák, Pikl (67. Schut), Pilař, Gašparík - Čížek (46. Brzezina), Mendy. Trenér: Ščasný.

Tereza Jandová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít