Kadlec v premiéře za Frankfurt přihrál na vítězný gól

Fotbalový útočník Václav Kadlec se při své premiéře v dresu Frankfurtu podílel gólovou přihrávkou na výhře svého týmu nad bundesligovým nováčkem z Braunschweigu 2:0. Český hráč nastoupil v základní sestavě a odehrál osmdesát minut.

Václav Kadlec poprvé oblékl dres Frankfurtu

Václav Kadlec poprvé oblékl dres Frankfurtu | Zdroj: ČTK

Jednadvacetiletý Kadlec, který do Frankfurtu zamířil z pražské Sparty minulou neděli, se dostal poprvé do zakončení v 19. minutě. S jeho střelou si však domácí gólman Daniel Davari poradil. O tři minuty později pak český útočník přihrál do šance Alexanderu Meierovi, ten ale branku netrefil.

V 52. minutě našel český útočník centrem znovu Meiera, jehož střelu tečoval do protipohybu brankáře Davariho obránce Ermin Bičakčič a Frankfurt vedl. Druhou branku hostů přidal o deset minut později po chybě obrany Stefan Aigner. Kadlec opustil hřiště v 80. minutě, kdy jej vystřídal záložník Jan Rosenthal.

Jiří Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít