Kouč Uhrin končí ve Slavii. Vedení klubu odvolalo i sportovního ředitele Jinocha

Fotbalová Slavia Praha je po čtyřech odehraných zápasech nového ligového ročníku bez trenéra. Vedení klubu v pondělí kvůli neuspokojivým výsledkům odvolalo Dušana Uhrina mladšího. Kromě něj v Edenu končí také dosavadní sportovní ředitel sešívaných Josef Jinoch.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dušan Uhrin mladší po roce končí ve Slavii | Foto: ČTK

Jedno vítězství, dvě remízy, jedna porážka a neúspěšný pokus o postup do základní skupiny Evropské ligy.

Po takových výsledcích v úvodu nové sezony ukončilo vedení pražské Slavie spolupráci s trenérem Uhrinem, který tým vedl od loňského června.

Definitivně přišel Dušan Uhrin mladší o podporu vedení včera po prohře 1:3 s Plzní. „Hodnotí se mi to špatně, protože jsme byli hodně pasivní v tomto utkání. Až na některé příležitosti, v první a druhé půli jednu, jsme si nevytvářeli v podstatě žádné šance. Soupeř na nás zatlačil a nedostali jsme se do hry,“ komentoval Dušan Uhrin mladší.

Přehrát

00:00 / 00:00

Fotbalová Slavia Praha je po čtyřech ligových zápasech bez trenéra

„Jsme mimořádně nespokojeni s přístupem některých hráčů. Za klub, jako je Slavia, se hraje se srdcem a nasazením, což se v řadě zápasů nestalo. Od nového realizačního týmu proto očekáváme razantní změny jak v herním projevu, tak v přístupu hráčů,” prohlásil pro oficiální web sešívaných předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Uhrin skončil i v představenstvu, do něhož byl jmenován koncem května. V klubu už není místo ani pro sportovního ředitele Josefa Jinocha, kterého Slavia rovněž odvolala.

Jméno nového kouče sešívaných by podle vyjádření vedení mělo být oznámeno v nejbližší době. Generální ředitel Martin Krob už jedná s vytipovanými kandidáty.

Radek Šamša Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější:

Nejčtenější na Facebooku

Nejčtenější na Twitteru