Jaromír Jágr se prosadil počtvrté v řadě. Dallas přesto na Minnesotu nestačil

Ani branka Jaromíra Jágra ve čtvrtém utkání za sebou nepomohla hokejistům Dallasu k bodům. V nočním zápase NHL doma Stars prohráli s Minnesotou vysoko 4:7. Michael Frolík v dresu Chicaga si připsal dokonce tři kanadské body za dvě branky a jednu asistenci, ale ani to nestačilo Blackhawks k bodům, když nestačili na obhájce titulu z Los Angeles v poměru 4:5.

Jaromír Jágr slaví se spoluhráči z Dallasu svůj vítzězný gól

Jaromír Jágr slaví se spoluhráči z Dallasu svůj vítzězný gól | Zdroj: Reuters

V utkání Dallasu proti Minnesotě se v 18. minutě prosadil Jaromír Jágr a poslal domácí Stars do vedení. Druhou i třetí třetinu ale jeho celek prohrál 1:3 a nakonec z toho byla vysoká porážka 4:7.

Michael Frolík se v dresu Chicaga posunul do elitní formace, ve které nahradil zraněného Mariána Hossu a rozhodně mu to prospělo. V 6. minutě otevřel český útočník skóre a svým druhým gólem srovnával na 2:2 v 35. minutě. Po jeho přihrávce Toewsovi šli Blackhawks ve 44. minutě opět do vedení, ale hosté z Los Angeles zápas otočili a vyhráli 5:4.

Po téměř dvouměsíčním čekání se z branky radoval i Martin Havlát. Český útočník pomohl San José k výhře v Anaheimu 5:3 brankou a asistencí.

Výsledky NHL:
Boston - Toronto 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
Branky: 51. a rozhodující sam. nájezd P. Bergeron, 30. Lucic - 23. Lupul, 29. Kuljomin
Střely na branku: 29:25. Diváci: 17 565

Ottawa - New Jersey 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Branky: 3. Phillips, 40. Greening, rozhodující sam. nájezd Zibanejad - 36. Loktionov, 47. Židlický
Střely na branku: 14:34. Diváci: 18 902

Chicago - Los Angeles 4:5 (1:0, 2:3, 1:2)
Branky: 6. a 35. Frolík, 40. P. Kane, 44. Toews (Frolík) - 25. Kopitar, 28. Stoll, 40. King, 49. Toffoli, 59. D. Brown
Střely na branku: 25:36. Diváci: 21 850

Nashville - Edmonton 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Branky: 12. S. Kosticyn (Erat), 25. Klein (Erat), 32. Mueller - 8. Hall, 48. Horcoff (Hemský)
Střely na branku: 26:26. Diváci: 17 113

Dallas - Minnesota 4:7 (2:1, 1:3, 1:3)
Branky: 6. Goligoski, 18. Jágr, 26. Daley, 48. Larsen (Vincour) - 8. a 30. Parise, 24. M. Koivu, 35. Cullen, 53. Brodziak, 59. Heatley, 60. Bouchard
Střely na branku: 26:42 Diváci: 16 167

Anaheim - San José 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
Branky: 29. Etem, 41. Beachemin, 59. Perry - 6. Burns (Havlát), 8. Pavelski, 21. Havlát, 51. Sheppard, 60. D. Boyle
Střely na branku: 27:39. Diváci: 16 083

Phoenix - Detroit 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Branky: 8. Hanzal (Vrbata), 13. Klinkhammer - 5. I. White (Kindl), 40. Franzén, 47. Dacjuk
Střely na branku: 31:35. Diváci: 17 428

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít