V O2 areně by mohl při utkání Lva se Slovanem padnout divácký rekord

Hokejisté pražského Lva jsou sice nováčkem Kontinentální ligy, ale hned na začátku sezony se postarali o divácký rekord této soutěže. Na jejich domácí říjnové utkání se Slovanem Bratislava přišlo 16 317 fanoušků. Dnes je čeká v pražské O2 areně stejný soupeř - a dost možná, že výše uvedený rekord padne.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaroslav Janus (Slovan Bratislava) kryje střelu Zdena Cháry z týmu Lev Praha | Zdroj: ČTK

„Co se týče fanoušků, nejsme proroci a myslím, že nikdo není schopen v současné době toto odhadnout. Samozřejmě uděláme všechno pro to, abychom fanoušky získali a aby nás chodili podporovat,“ zavěštil si před startem premiérové sezóny asistent trenéra pražského Lva Jiří Kalous.

Na nezájem fanoušků si zatím nový účastník KHL určitě stěžovat nemusí. Jde spíše o to, že atmosféra bývá při domácích utkáních poněkud komornější než třeba v extralize.

Přehrát

00:00 / 00:00

Hráči Lva Praha i vedení klubu doufají v početnou diváckou návštěvu, které pomůžou fanoušci Slovanu

Těch, kteří jsou zvědavi na Kontinentální ligu, není sice až tak málo, ale hutná kulisa vytvářená citově zainteresovanými příznivci zatím chybí. Což je samozřejmě dáno tím, že pražský klub vznikl teprve před pár měsíci. Tak nebo onak, není se co divit přání trenéra Václava Sýkory.

„Rádi bychom, abychom v O2 areně měli skutečně pocit domácího prostředí. Fanoušci Slovanu budou mít velké zastoupení, myslím, že celková kulisa bude taková, že se i nám bude hrát dobře.“

V totéž doufá útočník Petr Vrána, který byl hlavní postavou minulého domácího utkání s Čeljabinskem.

„Je důležité, že jsme si trochu udělali pohodu. na Slovan snad budeme připraveni v dobré náladě.“

Pokus číslo tři o zdolání soupeře, se kterým Lev už dvakrát prohrál o jediný gól, začíná v pražské O2 areně v 19 hodin.

Aleš Procházka, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme