Biatlonová štafeta mužů skončila na SP v Ruhpoldingu třináctá

Česká mužská biatlonová štafeta ve složení Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Tomáš Krupčík a Jaroslav Soukup skončila v závodě Světového poháru v Ruhpoldingu až na 13. místě. Závod na 4x7,5 km vyhráli Francouzi před Norskem a Rakouskem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ondřej Moravec během závodu Světového poháru v biatlonu | Zdroj: Reuters

Českým reprezentantům se nevydařil první úsek, na kterém pokazil Michal Šlesingr durhou střelbu a musel absolvovat dvě trestná kola. Ondřeji Moravcovi předával až na posledním místě. Češi se postupně propracovali až na devátou příčku, jenomže Soukupovi se nevydařila poslední střelecká položka a v cíli byl nakonec až třináctý.

Vítězné francouzské kvarteto ve složení Simon Fourcade, Jean Guillaume Beatrix, Alexis Boeuf a Martin Fourcade zvítězila před druhým Norskem s náskokem téměř deseti vteřin, třetí dnes skončili Rakušané. Češi ztratili na vítěze skoro čtyři minuty.

SP v biatlonu v Ruhpoldingu (Německo):

Muži - štafeta 4x7,5 km:

1. Francie (S. Fourcade, Beatrix, Boeuf, M. Fourcade) 1:13:11,2 (0 tr. okruhů + 3 přebíjení), 2. Norsko (Birkeland, Bö, L'Abee-Lund, Svendsen) -9,4 (0+8), 3. Rakousko (Eder, Pinter, Landertinger, Sumann) -9,7 (0+9), 4. Německo -21,0 (0+3), 5. Rusko -1:34,7 (0+8), 6. Švédsko -1:39,5 (0+13), ...13. ČR (Šlesingr, Moravec, Krupčík, Soukup) -3:48,1 (2+9).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme