Nehoda osobního auta zkomplikovala dopravu na dálnici D2 na Břeclavsku, zranilo se pět lidí

Osobní vůz přeletěl v pátek dopoledne na dálnici D2 na 29. kilometru u Hustopečí na Břeclavsku přes svodidla mimo dálnici. Pět lidí se zranilo, z toho dvě děti. Řekli mluvčí policie a záchranné služby. Dálnice zůstává průjezdná, směrem na Bratislavu je uzavřený jen pravý jízdní pruh, kolony se netvoří. V plném rozsahu byla dálnice zprovozněna po necelých dvou hodinách.

Břeclav (Aktualizováno: 11:12 21. 2. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Osobní auto přeletělo přes svodidla mimo dálnici D2 | Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

Vůz havaroval kolem 9.00. „Vůz sjel z jízdního pruhu na kraj dálnice, najel na svodidla, která jej vymrštila mimo dálnici,“ uvedl mluvčí policie David Chaloupka. Příčinu nehody policie zjišťuje.

Záchranáři na místo vyslali několik posádek. Pět lidí po ošetření rozvezli do brněnských nemocnic. „Šlo o dvě těžce zraněné ženy, jednoho muže, který utrpěl středně těžké zranění, a také dvě děti,“ uvedla mluvčí záchranné služby Michaela Bothová. Dodala, že děti byly školního věku a utrpěly středně těžké až těžké zranění.

Vozy místem projížděly bez zdržení, pravý jízdní pruh byl pro vozy neprůjezdný necelé dvě hodiny. Na dálnici byl směrem na Bratislavu nízký provoz, nevznikaly tedy kolony.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme