Pětiletá Terezka stále nezvěstná

Už více než 70 hodin pokračuje intenzivní pátrání po pětileté Terezce Čermákové z Kladna. Ta za nejasných okolností zmizela ve středu krátce po poledni z hřiště v Polské ulici na kladenském sídlišti v Kročehlavech. Od té doby se do akce zapojily stovky policistů, speciální psi i vrtulník s termovizí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ti se soustředí kromě dalších vytipovaných lokalit také na prohledávání kanalizačních šachet a dalších podzemních prostorů. Nezávisle na pátrání policistů pracuje tým detektivů na možných verzích zmizení. Prověřují se všechny varianty včetně té, že by Terezka mohla být ukryta v blízkosti bydliště.

Jak říká náš zpravodaj Ladislav Pavlík, do pátrání se proti předešlým dnům zapojili i kladenští hasiči a pomáhají zejména při prohlédávání kanálů a parovodů po celém městě. Ani dnes však policie nehovoří o žádných pracovních verzích zmizení pětileté, metr vysoké, blonďaté dívky. Informace jiných médií a jejich spekulace například o tragické dopravní nehodě či únosu dívky ředitel okresního ředitelství rázně vyloučil. Kriminalisté přesto vyhodnocují všechny údaje získané i od široké veřejnosti. Jeden z celostátních deníků dokonce vypsal stotisícikorunovou odměnu za informace vedoucí k nalezení Terezky.

Markéta Kaclová, Renáta Prátová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme