Pražští policisté hledají muže kvůli znásilnění v Holešovicích. Mohl by pomoct s vyšetřováním

Pražští policisté pátrají po muži, který by jim mohl poskytnout informace ke znásilnění v Holešovicích. Případ se stal v sobotu 3. července okolo 18.30 večer poblíž ulice Železničářů v Praze 7 u vlakové zastávky Holešovice. Na přilehlé prašné cestě, která vede směrem k zastávce MHD Vltavská, neznámý pachatel znásilnil 40letou ženu.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Podle oznámení měl poškozenou u opuštěné drážní budovy, která je u této cesty, dostihnout pachatel, který ji fyzicky přemohl a vykonal na ní soulož. Následně z místa odešel,“ uvedl v neděli na webu policejní mluvčí Jan Daněk.

V souvislosti s tímto případem kriminalisté hledají muže, kterého zachytily kamery v metru. „S tímto mužem by potřebovali mluvit, protože by mohl mít důležité informace k objasnění případu,“ dodal Daněk.

Hledanému muži je kolem 35 let, je vysoký asi 170 centimetrů, má hubenou postavu a krátce sestřižené zrzavé vlasy. Mluvil česky bez přízvuku.

Lidé, kteří muže na záběrech poznali, se mají ozvat na linku 158. O totéž žádají policisté i případné svědky, kteří se nacházeli v uvedené době u vlakové zastávky Holešovice.

Za trestný čin znásilnění hrozí pachateli až desetiletý trest odnětí svobody.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme