TV Nova dosud bez personálních změn

MEF Holding zřejmě ovládne společnost CET 21 - držitele licence na vysílání televize Nova. Jednání společníků CET 21 o kontrole financování Novy totiž dospělo do fáze, kdy MEF Holding uplatnil prostřednictvím dceřiné firmy MEF Média své předkupní právo na koupi společnosti Vilja.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vladimír Železný | Foto: TV NOVA

Ta je také jedním ze společníků CET 21. Radiožurnálu to potvrdil mluvčí CET 21 Martin Chalupský. "Předkupní právo dojednali společníci MEF Holdingu a společnosti Vilja už v lednu letošního roku. MEF Holding tak hodlá v nejblizších dnech posílit svou pozici v licencované společnosti CET 21, která provozuje vysílání televize Nova".

Přehrát

00:00 / 00:00

M. Chalupský: CET 21

"Na personálním obsazení televize Nova se nic nemění. V současné době tedy Vladimír Železný zůstává nadále generálním ředitelem," zdůraznil Martin Chalupský.

Vzhledem k tomu, že nedojde ke změně podílníků CET 21, ale pouze vlastníků jednoho z podílníků, nemusí převod předem schvalovat Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

Milan Kopp, Renáta Prátová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme