Erotickým produkcím v autech zřejmě odzvoní

Američtí rodiče se obávají, že sexuální výchova jejich dětí může být ohrožena v dopravních zácpách nebo při přecházení ulic. Množí se totiž případy stížností na řidiče, kteří v autech promítají mládeži nepřístupné filmy na DVD.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prostitutka | Zdroj: AFP

Pokud takové vozy zpomalí, hrozí dětem, že přes okénko sousedního automobilu uvidí více než je přiměřené jejich věku. Výrobci automobilů montují do rodinných vozů přehrávače DVD, které mají při dlouhých cestách zabavit posádku vozu, tedy většinou děti.

Problém nastane ve chvíli, kdy se cestující skládají jen z dospělých a ti si krátí čas sledováním mládeži nepřístupných filmů. Děti v okolo jedoucích automobilech nebo stojící na ulici tak mohou přijít k zážitku, na který mají ještě řadu let čas.

Američtí rodiče požadují pokuty pro ty, kteří takto poloveřejně nabízejí erotiku a tvrdí, že tak, jako do striptýzových barů nelze nahlížet oknem, tak také auta, ve kterých je k vidění erotika, musejí být zabezpečena. A nebo přijata taková opatření, aby byli ostatní uchráněni nemravností.

Milan Kopp, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme