USA 0:1 Česko

Soutěž o titul Miss America přestává diváky zajímat

Zatímco Česko a Slovensko už znají své Miss, ve Spojených státech soutěž Miss America bojuje o přežití. 85 let starou soutěž by zejména televizní odborníci poslali nejraději do důchodu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miss anorexie

I ti největší zastánci pokračování tradičního výběru královny krásy přiznávají, že v Severní Americe musí projít více než kosmetickými úpravami, má-li si zachovat alespoň dosavadní pozornost.

V době, kdy jsou Američané posedlí sledováním nejrůznějších reality show, už mnoho lidí vědomostní soutěže a upjaté rozhovory s kráskami nezajímají.

Když loni sledovalo finále Miss America jen 10 miliónů diváků, televize ABC se rozhodla další ročník nevysílat. Jednou z navrhovaných změn je, aby Miss America volili sami diváci telefonem nebo po internetu. Návrat na televizní obrazovky, ale bude muset provázet přímý přenos ze zákulisí.

Na rozdíl od tradiční Miss America, se komerčně laděným soutěžím Miss USA a Miss Universe daří, je tam vidět i strach, méně řečí a více odhalené kůže.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme