Soupisku hokejové reprezentace doplní před čtvrtfinále MS Martin Růžička

Trenér Vladimír Růžička dopsal na soupisku české hokejové reprezentace Martina Růžičku, který bude připravený jako třináctý útočník do dnešního čtvrtfinále mistrovství světa proti USA. Zápas začne v hale Čižovka v 15 hodin.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martin Růžička (vlevo) se spoluhráči před čtvrtfinálovým utkáním mistrovství světa v ledním hokeji proti USA | Zdroj: ČTK

„Byl jsem s týmem, trénoval jsem, je tady dobrá parta kluků a čekal jsem na to, jak to dopadne. Pořád tam bylo jedno místo, které chtěl trenér využít. Pořád tam byla šance, tak jsem čekal, zůstal jsem pozitivní a uvidíme, jaké to bude,“ říkal nový muž na soupisce Martin Růžička.

Do šampionátu v Bělorusku naopak s určitostí nezasáhne obránce Lukáš Kovář z Vítkovic, kterého Vladimír Růžička povolal dodatečně po zranění beka Romana Poláka.

Pro Martina Růžičku to bude druhá účast na velkém mezinárodním turnaji. Poprvé hrál na šampionátu v Německu, kde se Češi stali mistry světa.

Tým hokejistů na MS v Bělorusku 2014 | Foto: Český rozhlas

Štěpán Pokorný, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme