V případu vraždy taxikářů policie zveřejnila podobiznu svědka, možná vraha

Pražská policie dnes na svém webu zveřejnila podobiznu důležitého svědka v případu vražd tří pražských taxikářů. Policejní mluvčí Hana Jeřábková ale nevyloučila, že by muž na identikitu mohl být i samotný pachatel.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podobizna důležitého svědka v kauze vražd tří pražských taxikářů. Podle policie se může jednat i o pachatele | Foto: Policie ČR

Po totožnosti tohoto muže teď policisté pátrají a o pomoc žádají i veřejnost.

„Touto cestou žádáme širokou veřejnost o případná svědectví či informace v případě, že by muže na identikitu někdo poznal a byl by schopen kriminalistům sdělit relevantní skutečnosti, které by tak vedly k jeho vypátrání.“

„Občané mohou volat kdykoliv na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo se obrátit na kteroukoliv služebnu Policie ČR,“ řekla policejní mluvčí.

Detektivům se rovněž přihlásil anonymní dárce, který nabídl odměnu 100 000 korun tomu, kdo poskytne informace vedoucí k dopadení vraha.

Těla dvou zastřelených taxikářů ve věku 26 a 60 let byla objevena v dubnu v Uhříněvsi. Třetí vraždu detektivové vyšetřují od začátku února. Tehdy se tělo 42letého řidiče taxislužby s prostřelenou hlavou našlo v zaparkovaném autě v Lužické ulici v Praze 2.

Kriminalisté následně oba případy spojili a na objasnění všech tří vražd pracuje jeden tým.

mta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme