Zlatý míč České republiky

Pětice Koller, Nedvěd, Poborský, Rosický a Srníček dostala největší počet bodů v anketě novinářů o nejlepšího domácího fotbalistu za ročník 2000/01. Vítěz bude oznámen 17. června.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pátý ročník ankety Zlatý míč České republiky poprvé hodnotí fotbalisty za uplynulou sezónu a ne za kalendářní rok, jak tomu bylo v minulých letech. Jméno vítěze, které vzejde z pětice reprezentantů Jan Koller, Pavel Nedvěd, Karel Poborský, Tomáš Rosický a Pavel Srníček, bude oznámeno v neděli 17. června. Jasno už je o zbylých místech ideální jedenáctky. Na šestém místě skončil Patrik Berger, sedmý Vladimír Šmicer, osmý Pavel Kuka, devátý Roman Týce, desátý Tomáš Řepka a jedenáctý Jiří Jarošík.

Svého vítěze zná už anketa o nejvíce odsouzeníhodný počin v českém fotbale. Červenou kartu dostal předseda Českomoravského fotbalového svazu František Chvalovský za neodstoupení z funkce i přesto, že od března pobývá ve vyšetřovací vazbě a je podezřelý z mnohamiliónových podvodů.

Výsledky ankety shrnuje Filip Šedivý:

Karel Vojíř Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme