Bílek na utkání do Irska dodatečně povolal Limberského a Štajnera

Fotbaloví reprezentanti se sešli v Praze, odkud v úterý dopoledne odletí k přípravnému zápasu do Irska. Na sraz dorazili všichni nominovaní včetně náhradníků za zraněné Hubníka a Rosického. Reprezentační trenér Michal Bílek dodatečné povolal Davida Limberského a Jiřího Štajnera.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Trenér českého národního mužstva Michal Bílek | Foto: Filip Jandourek

„Oba mají dlouhodobě velmi dobrou výkonnost. Limberský to předvádí nejen v lize ale také v evropských pohárech. Sehrál vynikající utkání v Gelssenkirchenu na Schalke 04, nicméně on tak hraje delší dobu,“ vysvětluje trenér národního týmu Michal Bílek a dodává, proč že se dostalo i na Štajnera:

„Je to fotbalový hráč, který má občas geniální věci. I díky němu je Liberec tam, kde je. To znamená, že je na druhé příčce tabulky Gambrinus ligy s minimální ztrátou na Spartu a tudíž bojuje o titul.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Kouč fotbalové reprezenatce Bílek k dodatečné nominaci na Irsko

Bílek bere středeční zápas se vší vážností. Nerad by zažil, aby národní tým předvedl podobný kolaps jako v posledním přípravném utkání v Norsku, kde v srpnu podlehl 0:3. Na druhou stranu duel v Irsku je poslední přípravou před květnovým zveřejněním nominace před evropským šampionátem a tak je pravděpodobné, že kouč využije všech šest možností střídání.

Reprezentanti dnes v Praze absolvovali setkání s partnery národního týmu a plnili řadu reklamních povinností. Od 16:00 je čeká trénink na Julisce - hřišti pražské Dukly. Večer se přesunou na Žofín na vyhlášení ankety Fotbalista roku.

Jan Kaliba, Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme