Chicago zvítězilo v semifinále play-off NHL nad Los Angeles i podruhé

Už 2:0 na zápasy vedou v semifinále play-off NHL hokejisté Chicaga. Vítězové základní části soutěže porazili ve druhém finále Západní konference Los Angeles 4:2, rozhodla první polovina utkání, ve které Blackhawks dali všechny čtyři branky.

Chicago porazilo ve finále Západní konference Los Angeles i podruhé

Chicago porazilo ve finále Západní konference Los Angeles i podruhé | Zdroj: Reuters

Do vedení šlo Chicago už ve 2. minutě utkání, brankáře Kings Jonathana Quicka propálil Andrew Shaw. V závěru první třetiny přidal pojistku další trefou Brent Seabrook.

V polovině utkání už vedlo Chicago 4:0, když se v rozmezí dvou minut prosadili Bryan Bickell a následně z přečíslení dva na jednoho skóroval Michael Handzuš.

Los Angeles se pokusilo v poslední třetině zápas ještě zdramatizovat, nejprve zaznamenal první branku Kings Carter, v 59. minutě pak upravil na konečných 2:4 z pohledu Los Angeles Toffoli. Na víc už ale hostujícímu celku nezbyl čas.

Finále Západní konference play-off NHL - 2. zápas:

Chicago - Los Angeles 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)

Branky: 2. Shaw, 20. Seabrook, 28. Bickell, 30. Handzuš - 39. Carter, 59. Toffoli. Střely na branku: 26:31. Diváci: 21 824. Stav série: 2:0.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít