Cavendishe během časovky Tour de France polil divák močí

Britský cyklista Mark Cavendish naplno pocítil nepřízeň fanoušků na Tour de France. Jeden z nich totiž během středeční časovky vychrstl na elitního spurtéra moč z lahve. Incident měl být odplatou za to, že Cavendish úmyslně zavinil pád soupeře v závěru úterní etapy Tour.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mark Cavendish v cíli 5. etapy 100. Tour de France | Zdroj: Reuters

Organizátoři Tour de France sice neshledali, že Cavendish v úterý sestřelil jednoho ze soupeřů těsně před cílem schválně, nicméně fanoušci mají jasno a jeden z nich mu to teď dal řádně najevo.

"Mark je z toho zklamaný. Mrzí jej to o to víc, že si stejně jako já myslí, že si něco takového nezasloužil," prohlásil šéf Cavendishovy stáje Omega Pharma-Quick Step Patrick Lefevere.

Rozčarovaný je i Cavendishův kolega z týmu Jerome Pineau, podle nějž Brita před dnešním zápolením všude vyprovázel pískot a pokřiky od fanoušků. "Ještě včera jsem byl na fanoušky hrdý za to, že nás podporovali. Dnes se za ně ale stydím," řekl.

Jiří Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme